czytam, oglądam, zapisuję...
RSS
wtorek, 10 marca 2009
Moje ostatnie muzyczne odkrycie - Lenka. Znacie nowy "przerywnik" tvn-u, ten gdzie występują gwiazdy z seriali i programów? Piosenka w tle to właśnie utwór Lenki "Just enjoy the show". Mniam.
18:50, by_babka
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 lutego 2009
Po obejrzeniu "Za wszelką cenę." pomyślałam, że debiut rerzyserski Estwooda będzie wspaniałym zakończeniem jego kariery. Tymczasem Clint ani myśli odpuszczać i w 2008 wyreżyserowal aż dwa filmy, a w jednym z nich nawet zagrał. Oba filmy zrobiły na mnie wielie wrażenie. Gran Torino, opowiadający o zgorzkniałym wdowcu, którego los łączy z rodziną azjatyckich imigrantów. Oraz Oszukana, oparty na faktach dramat kobiety, której zginął syn. Nota bene Oszukana to moim zdaniem najlepsza rola Angeliny Jolie od czasów Przerwanej lekcji muzyki.
17:36, by_babka
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 09 lutego 2009

 

 

Mam jakąś irracjonalną awersję do  bestsellerowych autorów.  Sięgam po ich książki dopiero kiedy cały szum ucichnie i kiedy nie są już tak bardzo modni. Podobnie było  z Murakamim. Jego książka została mi pożyczona na siłę, cóż było robić przeczytałam. Nie zachwycił mnie, troszkę przewidywalny był i taki strasznie jednobarwny i smutny. Być może zaczęłam od złego tytułu?

 

22:13, by_babka
Link Dodaj komentarz »